Říjen 2008

burani ve městě

30. října 2008 v 20:28 | Misha |  Mé kecy
zdaaarec lidi :) nějak se mi celkem vrátila myšlenka dobrého úmyslu s blogem :) no abych to upravila na pravou míru :D zase tak nějak mam čas a chut napsat nějakej článek neboli výplody z mé hlavy nebo moje kecy :D no jinak dneska sem teda nakonec jela do tý prahy :D ráno sem vstávala po 8 hodině, bože tak brzoo :D nakonec sme jeli až v půl jedenáctý a přijela sem kolem půl 5 :D no jako uplně sedí na nás burani ve městě :D dojeli sme do prahy a hned do metra a směr anděl :D bože čekala sem to o hodně lepčí :D ani sme se neztratili :D což se divim :D tam nás nějak nic nezaujalo tak po hodině a půl zase směr zličín :D tam sme skejsli asi 2 hodiny nebo víc...tam taky nic :D no ale stejně ty zážitky a to všechno tak mi ani nějak moc nevadí že sem si nic nepřivezla....jinak celej den kosa...takže celá zmrzlá ještě píšu tenhle článek tak se mějte líp jak já a paaa :)
to je hrozný v tom compu nemam ani žádný nový obrázky takže musim sem dávat ty co už tu byli..achjooooo chci svůj počák nazpátek :)

praha

29. října 2008 v 13:02 | Misha |  Mé kecy
Ahojky :) tak jak žijete? užíváte si prázdnin? já ani nějak moc ne....nevim....prostě je hnusně a prší a je zima takže většinu trávim doma u tohodle "fungujícího" počítače..... :D no jako neřikam že tuhnu doma pořád :D baych to nějak shrnula víkend tak nějak doma nebo venku...pondělí sem si šla vybrat do půjčovny dlouhý šaty....za půjčení budu platit 1500...no včera sem byla dobrovolně na kosmetice :D bože 215 kč za to že mi zmizelo pár černejch teček :D nj a ještě k tomu mě dneska bolí brada :D upe nejvíc :D doufam že do zejtra (čtvrtka) se to nějak zlepčí nebo spíš nebudu mít tolik červenej ten xicht :D no proto sem radši včera nikam nešla :D a dneska? dneska už vyrážim ven...ale jenom po sídláku dál bych se neodvážila :D kecam :D a zejtra? konečně ta praha :D tak jsem se tam tak těšila a nějak to opadá...začalo to tim že mi jede zpáteční bus jenom na autobusák :D takže bud pudu pěšky a ne zrovna kousíček :D nebo budu muset jet z butovic kde ani nevm kde je nějaká zastávka :D jojo lidi :D je to se mnou těžký :D uvidíme :D doufam že si něco koupim :D a hlavně musim okouknout boty a bundu...ale jakou? ou bože pomoooc :D
kéžby už zase bylo tak hezky jako na tý photo :D

sem zpátky!

24. října 2008 v 13:37 | Misha |  Mé kecy
Zdarec lidi doufam že si na mě ještě pamatujete :) nebyla sem tu skoro měsíc protože se mi rozbil počítač a do týhle doby nebyl nikdo schopnej ho opravit :( takže sem odsouzena na počítač kterej je tak akorát dobrej na psaní úkolů na PEK (psaní na klávesnici) takže sem ráda aspon za něco :) doufam že mi brzo opravěj ten comp...páč tohle se fakt nedá 2 hodiny čekat než se něco otevře to by nebavilo snad každýho ale můžu bejt ráda aspon za něco... :) takže jinak se mam celkem dobře...škola...no jak co no...už to začíná bejt zajímavý s těma známkama a rozhodně se zhoršit už nechci :) jinak taneční jooo už sme měli prodlouženou...ale jo neni to tak hrozný....dneska jsou další taneční :D těšim se a zároven netěšim...chjoo...jinak sem dneska zjistila že za 2 měsíce sou tu vánoce :D vůbec nemam tušení co mam komu koupit :D jo a dneska mi začaly podzimní prázdniny které trvaj celej tejden joooo jupí :) tak zase někdy doufam že brzo pá :)

pohoda

5. října 2008 v 11:25 | Misha |  Mé kecy
zdarec lidi je tu 5. října a asi za 3 měsíce mám narozky dobrý ne? :D no málo mi hrabe :D nevim proč to řešim páč ani nějak nemam velký přání :D no a za 14 dní svátek...sem dneska nějaká hráblá si furt zpívam prej zpívám písničku ze španělska :D no kdyby ste to viděli jinak ve škole zatim pohoda ale tenhle tejden to asi začíná naučte se tohle a tohle a tohle no takže celkem magor sem z toho ani nevim z čeho všeho ale to se neřeší :D jinak ted v pátek nejlepčí taneční zatim jo a příští tejden se fotíme no já hebnu :D to bude zase výraz :D jinak pro pobavení dávam fotku z prvních tanečních jo?
já s tim debilním výrazem v růžovym :D tak aspon máte mít proč dobrou náladu že vypadáte jak vypadáte :D no nic někdy zase pa